Victoria Adedoyin

1st year

Sajia Afrin

Grumstrup Group

Materials Science

Emmanuel Akpoto

1st year

Patrick Anderson

Cloninger Group

Batuhan Balci

Broderick Group

Carlos Beasley

Mock Group

Jessica Lusty Beech

DuBois Group

Rory Benedict

Cook Group

Nate Burman

Bothner Group

Alex Charbonneau

Lawrence Group

Mashrur Ahmed Chowdhury

Grumstrup Lab 

Materials Science

Will Christian

Hatzenpichler Group

Rita Clare

DuBois Group

Dalton Compton

Stadie Group

Stephanann Costello

Copié Group

Savannah Cox

Bothner Group

Allie Crawford

1st year

Brahm Dean

Walker Group

Amethyst Demeritte

Livinghouse Group

Olivia Duletski

Mock Lab

Ryan Evans

Hunter Fausset

Kayode Fesomade

Materials Science

Luke Findlay

Christian Frabitore

Magalee Frometa

Cloninger Group

Colin Gauvin

Lawrence Group

Izzy Gordon

Stadie Group

Materials Science

David Hall

Mosquera Group

Shawn Hartney

1st year

Skyler Hollinbeck

Grumstrup Group

Grace Ibsen

Neufeldt Group

Chioma Irozuru

1st year

Oliver Jackson

Neufeldt Group

John Emoche James 

1st year

Matt Kania

Neufeldt Group

Alex King

Grumstrup Group

Materials Science

Max Koch

Dratz Group

Heidi Koenig

Livinghouse Group

Anthony Kohtz

Hatzenpichler Group

James Larson

Bothner Group

Nate Larson

Neufeldt Group

Jérome Lépeule

Livinghouse Group

Mackenzie Lynes

Hatzenpichler Group

Alex Marlott

1st year

Jenna Mattice

Bothner Group 

Abie McCollar

1st year

Charlie McDaniel

Stadie Group

Devin McGlamery

Stadie Group

Marshall McNally

Walker Group
Materials Science

Logan Mikesell

Livinghouse Group

Steven Montoya

Walker Group

Jacob Norman

Neufeldt Group

Sylvia Nupp

Hatzenpichler Group

Garrett Olrogg

Broderick Group

Galen O'Shea- Stone

Copié Group

Roark O'Neill

Mock Group

Emma Orcutt

Grumstrup Group

Emmanuel Osuagwu

Stadie Group

Materials Science

Austin Phillips

2nd year

Charlie Pollock

Mosquera Group

Albert Reyes

Neufeldt Group

William Robinson

Livinghouse Group

Bamidele Samuel

Walker Group

Brett Sather

Bothner Group 

George Schaible

Hatzenpichler Lab

Isaac Schomberg-Sanchez

Livinghouse Group

Caleb Sindic

Callis Group

 Josh Sinrud

 Walker Group

Materials Science

Tess Sobolewski

 Walker Group

Manu Srivanthsa

Cloninger Group

Ksenia Stankevich

Neufeldt Group

Collin Stein

Neufeldt Group

David Stephens

Mock Group

Ramat Tahir

Cloninger Group

Erin Taylor

Stadie Group

Abraham Teye

1st year

Jonah Theisen

Grumstrup Group

Joseph Thiebes

Grumstrup Group

Alexandra (Townsend) Cheney

Copié Group

Rhys Trousdale

Walker Group

William Walls

Broderick Group

Lu Wang

Copié Group

Keegan Walker

1st year

Isurika Wattegedara

Livinghouse Group

Hope Welhaven

Bothner Group 

Connor Welty

Stadie Group

Ethan Wiita

1st year

M Wittkop

Mosquera Group

Galip Yiyen

Walker Group